Į viršų

Dovanusalis.lt – originalios gimtadienio dovanos

Artėjant gimtadieniui ar kitai svarbiai šventei, turint pakankamai laiko nupirkti dovaną, galvoje sukasi daugybė minčių. Tiksliai žinai, kas tiktu žmogui ar ko jam reikia. Daugelis iš mūsų tokiais atvejais neskuba pirkti dovanos, nes galvojame, kad galvoje atsiras naujų idėjų, minčių. Dažnai nutinka visiškai priešingai. Svarbi šventė jau po kelių dienų, o mūsų mintys tebuvo mintys. Dalis minčių užsimiršo, o kitoms nebeliko laiko įgyvendinti.

Tokiu atveju yra galimybė pirkti dovaną neapgalvojai – imti tai, kas pirmiausia krenta į akis. Klausimas vienas – būsite patenkinti dovanojant tokią dovaną? Dovana turi būti nuoširdi, turi būti ryšys tarp šventės kaltininko ir dovanos, turi akcentuoti žmogaus norus, charakterį. Vis dar neturi minčių? Nereikia panikuoti, nes šioje e-parduotuvėje pasisemsite ne tik įvairiausių minčių, bet ir galėsite įsigyti šauniausių ir orginaliausių dovanų. Išrinkta dovana privers šypsotis šventės kaltininkę ar kaltininką ir tikrai sulauksite pasitenkinimo šūksnio.

E-parduotuvėje rasite pačias originaliausias, juokingiausias ir linksmiausias dovanas, kurias galėsite padovanoti artimam žmogui. Pristatome prekes į visus Lietuvos miestus.

Mūsų prekes galite atsiimti:
VILNIUS: Parduotuvė „Smagios dovanos“ (PC „VCUP“)
VILNIUS: Parduotuvė „Dovanų Šalis“ (PC „BIG Vilnius“)
VILNIUS: Biuras „Dovanusalis.lt“ (Savanorių pr. 22-212, Vilnius)
KAUNAS: Parduotuvė „Smagios dovanos“ (PC „AKROPOLIS Kaunas“)
KLAIPĖDA: Parduotuvė „Smagios dovanos“ (PC „BIG2)
PANEVĖŽYS: Parduotuvė „Dovanų Šalis“ (PC „RYO“)

Dovanusalis.lt – originalios gimtadienio dovanos

Adresas:Visa Lietuva
El. paštas:info@dovanusalis.lt
Telefonas:8 674 39775
Interneto svetainė:www.dovanusalis.lt
Įvertinkite!
(0)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bdsoluti/domains/gimtadienis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite atsiliepimą apie Dovanusalis.lt – originalios gimtadienio dovanos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Svarbu: Komentarai rodomi tik po administratoriaus peržiūros.