Į viršų

„Duonos kelias“ vaikams

Edukacinės pamokėlės metu vaikučius supažindinsime su senojo Lietuvos kaimo kasdienybe ir darbo įrankiais bei kepsime duoną.

Parodysime, kaip atrodo grūdai, kaip jie sėjami, su kuo pjaunami, vėtomi, džiovinami, malami, papasakosime kaip raugiama duonelė, taip pat parodysime kaip atrodo linas, kokias įrankiais ir kaip jis buvo išdirbamas (linų mintuvas, šukos, verpimo ratelis), kaip atrodo lininiai gaminiai. Kartu kepsime tikrą lietuvišką duoną.

Programa sertifikuota, ją veda sertifikuota duonos kepėja. Kepama duona turi Tautinio paveldo, Aukštadvario produkto ir Kulinarijos paveldo fondo ženklus.

etno5

Trukmė: 1,5-2 val.

Kaina:
* 75 eur (iki 15 dalyvių imtinai, už papildomą primokama 5 eur/asm.

 

Papildomai galima užsakyti:
* naudojimasis sodybos teritorija (pavėsine, tualetais, lauko židiniu) – 5 eur/asm.
* salės nuoma (iki 30 asmenų)+ naudojimasis lauko pavėsinėmis – 90 eur už 4 val.
* salės nuoma (iki 60 asmenų)+ naudojimasis lauko pavėsinėmis – 145 eur už 4 val.
* pirtis – 60 eur

Rezervuojant laiką reikalingas avansas.

Vieta:

  • Programa vyksta etnografiniame senoviniame kambaryje sodyboje prie ežero, nuostabios gamtos apsuptyje Trakų raj. (apie 50 km nuo Vilniaus).

sodyba5

  • Galime atvykti pas Jus su edukacine programa „Duonos ir lino kelias“ – į darželį, mokyklą ir atsivežti senovinius rakandus, parodyti vaikams grūdus, linus, papasakoti apie duoną. Išvažiuojamoji programa trunka 1 val. grupėms iki 45 vaikų. Kaina  (su atvykimu) – 45 eur (Trakų raj.), 55 eur (Vilniuje) arba sutartinė kaina į kitus miestus.

„Duonos kelias“ vaikams

Adresas:Trakų raj.
El. paštas:info@gimtadienis.info
Telefonas:8 673 62165
Įvertinkite!
(0)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bdsoluti/domains/gimtadienis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite atsiliepimą apie „Duonos kelias“ vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Svarbu: Komentarai rodomi tik po administratoriaus peržiūros.