Į viršų

Gimtadienis tema „Piratė ieško lobio“

Karibų jūros piratai. Kas jie? Keliautojai ar plėšikai? Koks jų garbės kodeksas ir kokie žiaurūs įstatymai?! Jei tavo galva pramušta pasakojimais apie narsiųjų jūrų plėšikų nuotykius, jei noras per savo gimtadienį rasti PIRATŲ LOBĮ kur kas stipresnis už… Juodabarzdžio baimę, – puiku! Šis piratiškas gimtadienis kaip tik tau.

Iš pradžių subursime šaunią laivo įgulą. Pateks tik tie, kurie išlaikys Piratės – Pipirų Fanatės – išbandymus (na, žinote, piratiška mankšta tra ta ta, pasaulio žemėlapio pažinimas ir pan.). Paskui suksime stebuklingą kompasą, kad sužinotume, į kurį žemyną kelsime bures pirmiausia. Australija, Afrika ar Pietų Amerika, o gal Europa, – visur mūsų piratų lauks originalios užduotys, kaip antai: „Jūros ežių krepšinis“, „Mumijos sugrįžimas“, „Torpedų lenktynės“, „Kengūrų estafetės“ ir t.t. Azartas, rizika, kurtinantis balionų (atleiskit, patrankų sviedinių) griausmas ir tikrų tikriausi garsių piratų gyvenimo faktai! O įdomiausia, kad nė pati Pipirina, lydėsianti jus visos kelionės metu, nežinos, kuriame žemyne paslėptas lobis ir kas jame: ginklai, brangakmeniai ar… didžiulis šokolado luitas!

Po šimts pipirų, delsti nėra kada… Jau keliam „Linksmąjį Rodžerį” (nagi, mūsų laivo vėliavą) ir laukiam narsiojo jubiliato ir jo svečių!

P.S. Lobiu pasirūpina patys tėveliai.

 

Programos trukmė: 2,5 val.

Kaina: 75 eur (iki 15 vaikų) už 2,5 val. Jei norėsite šventę pratęsti – papildoma valanda kainuos 23 eur/val.

Į programą (kainą) įeina:

  • žaidimų kambario nuoma,
  • personažo – aktorės Piratės užsiėmimai su vaikais: piešimas ant veidelių, žaidimai,
  • smulkūs prizeliai,
  • atminimo dovanėlė jubiliatui/ei,
  • kava ir arbata tėveliams

Galite atsinešti norimų gimtadienio vaišių, vienkartinius indus.

Rezervacijai reikalingas avansėlis.

Gimtadienis tema „Piratė ieško lobio“

Adresas:Kovo 11-osios g., Kaunas
El. paštas:pirate@ihp.lt
Telefonas:8 673 62165
Įvertinkite!
(0)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bdsoluti/domains/gimtadienis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite atsiliepimą apie Gimtadienis tema „Piratė ieško lobio“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Svarbu: Komentarai rodomi tik po administratoriaus peržiūros.