Į viršų

Kūrybinis gimtadienis vaikams

Siūlome pasirinkti gimtadieniui – kūrybinę pamokėlę, kurios metu vaikai susipažins su nauja meno kūrimo technika bei parsineš namo atminimui savo rankomis pagamintų darbelių.

Galima rinktis vieną iš šių pamokų kūrybiniam gimtadieniui:

 

1.Dekupažas (ant medinių rėmelių)

Gimtadienio metu mokytoja supažindina vaikus su dekupažo specifika ir technologija, pataria kompoziciniais klausimais, padeda sukurti šventinę nuotaiką. Pamokos metu vaikai išbando vienkomponentį  sendinimo laką, renkasi paveikslėlius iš daugybės servetėlių bei dažo įvairiaspalviais dažais.

Vaikai kuria ant medinių rėmelių. Darbelius gali neštis namo iš karto po užsiėmimo.

 

2. Stiklo papuošalų kūrimas

Tai stiklo pažinimo menas. Stiklo dekoravimas fusing technologija dar vadinamas stiklo „sukepimu“, vaikams suteiks galimybę sukurti technologiškai patvarius, įspūdingo grožio, nepakartojamų linijų ir spalvų stiklo dirbinius. Stiklo dekoravimas – tai kūrybiškas procesas, supažindinantis vaikus su stiklo savybėmis, galimybėmis.

Gimtadienio metu vaikai kuria įvairių stiklo raštų papuošalus: sages, pakabukus, auskarus ar apyrankę. Jei dalyvauja ir berniukų, jie gali gaminti papuošalus mamoms, sesutėms, močiutėms.

Po pamokos papuošaliukai degami aukštos temperatūros krosnyje, atsiimti juos galėsite po savaitės.

3. Muilo gamyba

Neapsakomai malonu praustis muilu, kuris pagamintas iš natūralių komponentų: pieno, šokolado, avižų, medaus, augalinių ir eterinių aliejų, net molio. Nedaugelis žino, kad gardžiai kvepiantį, švelnų, jūsų mėgstamų spalvų, kvapo bei įdomios formos muilą galite išmokti susikurti patys. Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis jūsų vonios kambarį.

Pamokos metu vaikai pasigamins po 1 vnt. muilo. Muiliukus galės neštis namo iš karto po užsiėmimo.

4. Aromatinių žvakių gamyba

Nieko nėra smagesnio ir nuostabesnio kaip pasigaminti savo kūrybos žvakę. Kuri ne tik papuoš Jūsų namų aplinką, bet ir sukurs jaukią ir malonią aurą, bei pakels nuotaiką. Kiekvienas komponentas praturtins žvakę įvairiais aromatais, pakels nuotaiką, nuramins savijautą, atpalaiduos. Pasimėgaukite sojų vaško gamybos žvakių kūrimu.

Pamokos metu vaikai pasigamins po 1 žvakę. Žvakes galės neštis namo iš karto po užsiėmimo.

5. Tapymas ant šilko skraistės

Tapyba ant šilko skatina kūrybiškumą, procesas išsiskiria lengvumu, spalvingumu bei laisvumu. Gimtadienio metu vaikai sužino apie tapybos ant šilko techniką, piešimo ant šilko subtilybes, sukuria motyvą bei nutapo piešinį. Galima tapyti grupinį darbą, pasirinkus 180×45 cm arba 90×90 cm dydžio šilko skraistę. Arba vaikai gali kurti po atskirą piešinį kiekvienas atskirai ant 55×55 cm dydžio šilko (kaina, kuriant atskirus darbus – 120 eur grupei iki 5 vaikų).

Pamokos metu vaikai sukurs vieną didelį bendrą darbą arba kiekvienas atskirai – po mažesnį. Šilko darbus galima neštis namo iš karto po užsiėmimo.

6. Piešimas ant puodelių (viršglazūrinis piešimas)

Tai keramikinių degtų daiktų dekoravimas glazūra. Mokytoja vaikų gimtadienio metu papasakoja apie viršglazūrinio piešimo specifiką, supažindina su atlikimo technika, tuomet vaikai su spalvotomis glazūromis dekoruoja po puodelį. Po šventės puodeliai degami karštoje krosnyje, kad glazūra tvirtai pasidengtų ant daikto paviršiaus, todėl sukurtas raštas išliks amžinai, nenusiplaus, nenusivalys ar nenusigramdys. Po degimo puodelius galima plauti ir indaplovėje.

Pamokos metu vaikai dekoruos po 1 puodelį.

Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti.

7. Keramika

Keramika – degti gaminiai iš molio. Gimtadienio metu mokytoja pristato vaikams keramikos meną, supažindina su molio savybėmis, pamoko, kaip sukurti formą. Vaikų kūrybinė laisvė nevaržoma, mokytoja padeda vaikams įgyvendinti jų sumanymus bei sukurti šventinę nuotaiką.

Kadangi dirbiniai reikalauja degimo, juos galėsite atsiimti po savaitės, kai jie bus išdegti.

Pamokas veda patyrę specialistai.

Trukmė: 2,5 val. (pamoka + laikas vaišėms)

Kaina:

  • 90 eur – grupei iki 6 vaikų
  • 120 eur – 7-10 vaikų grupei
  • Jei dalyvauja daugiau nei 10 vaikų, už kiekvieną papildomą vaiką (11-tą, 12-tą ir t.t.) primokama po 15 eur/asm.

Į kainą įeina visos užsiėmimui reikalingos priemonės, mokytojos pagalba, patalpų nuoma. Pagaminti darbeliai lieka vaikams.

Galima atsinešti pageidaujamų gimtadienio vaišių, vienkartinius indus.

Vieta:

  • Mūsų patalpos – kūrybinė meno studija, kurioje yra salė užsiėmimams (iki 12 vaikų) ir atskira salytė vaišėms – Centre, Olimpiečių g. Vilniuje.
  • Galime atvykti pas Jus už sutartinį mokestį.

Kūrybinis gimtadienis vaikams

Adresas:Olimpiečių g. Vilnius
El. paštas:kuryba@kulturagyvai.lt
Telefonas:+37067715440
Įvertinkite!
(0)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bdsoluti/domains/gimtadienis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite atsiliepimą apie Kūrybinis gimtadienis vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Svarbu: Komentarai rodomi tik po administratoriaus peržiūros.