Į viršų

Renginiai įmonėms 2

Nuo žmogaus savijautos priklauso ir jo aplinkos – šeimos, mokymosi, darbo santykių, visuomenės gerovė. Kiekvienas iš mūsų esame dalelė šio pasaulio todėl tobulėdami patys, taip įtakojame ir mus supantį pasaulį.

VYTA nėra tik menas — tai nuo 618 metų egzistuojanti, žynių puoselėta vandens, spalvos, judesio, garso bei kvapo terapija bei be galo estetiškas reginys viename procese, kuris turi labai gilias terapines savybes.

Todėl kviečiame susipažinti su tapymu ant vandens, kuris padės pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, susikaupti ir tuo pačiu atsipalaiduoti, pažinti save ir savo artimos aplinkos žmones. Kai kuriems VYTA menas padeda išspręsti turimas problemas, palengvina asmenybės atsiskleidimą, sumažina bendravimo problemas, numaldo nerimą, suteikia pasitikėjimo savimi ir skatina veikti.

Tapymo ant vandens procesas labai įdomus:

  • dažais dengiamas specialus indas, pripildytas jūros dumblių ir augalų mišiniu sutirštinto vandens;
  • dažai ištaškomi specialiais teptukais, pagamintais iš ašutų ir rožių stiebelių;
  • vėliau dažai vandens paviršiuje formuojami specialiais įrankiais — taip kuriamas pageidaujamas vaizdas;

Mielieji, jeigu ir Jūs norite išlaisvinti kūrybinį polėkį ir patirti naujų įspūdžių, nepraleiskite puikios progos išbandyti unikalų tapymo ant vandens meną, kuris ne tik praskaidrins Jūsų kasdienybę, bet ir padės atrasti savyje menininko gyslelę!

Renginiai įmonėms 2

Adresas:Girulių km. Vilniaus raj.
El. paštas:jodinejimaszirgais@gmail.com
Telefonas:+370 677 61937
Interneto svetainė:http://www.jodinejimaszirgais.lt
Įvertinkite!
(1)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bdsoluti/domains/gimtadienis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite atsiliepimą apie Renginiai įmonėms 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Svarbu: Komentarai rodomi tik po administratoriaus peržiūros.